Vše o nákupu

Doprava, platba, změna objednávky


V sekci Vše o nákupu najdete užitečné informace ohledně nákupu, dopravy, plateb i případného storna objednávky. Náš obchod se řídí Obchodními podmínkami a v případě uplatňování reklamace Reklamačním řádem.Zásady ochrany osobních údajů

Odvrtáme a prostřihneme otvory zdarma

... ...  

U dřezů zakoupených v našem internetovém obchodě, vám zcela zdarma odvrtáme nebo prostřihneme otvory pro baterii, dávkovač saponátu, excentrické ovládání, tlačítko pneuspínače nebo jiné individuální prvky.

Doprava

 1. Křehké kuchyňské dřezy (granitové, keramické, křemenné) zasíláme pouze paletovou přepravní službou Toptrans EU a.s., se kterou máme již dlouholeté pozitivní zkušenosti. Řidič před převzetím zásilky dřez zkontroluje a podpisem potvrdí jeho bezvadný stav. Tímo krokem je zajištěno vysoké procento bezvadně doručených dřezů, popřípadě bezproblémové vyřízení případné reklamace. Pokud je zasíláno více zboží spolu se dřezem, účtujeme pouze dopravu dřezu.

  • Toptrans (www.toptrans.cz) Cena: 199 Kč, dobírka: +34 Kč (ceny vč. DPH)
   (Váha balíku je neomezená, pojištění skutečné hodnoty zásilky v ceně přepravného. Rychlé doručení do druhého dne, řidič telefonuje před doručením, možnost dohodnout se na přibližné době doručení, vhodné pro křehké předměty.)

 2. Ostatní nekřehké zboží (nerezové a kompozitní dřezy, doplňky a příslušenství ke dřezům, baterie, drtiče, dávkovače a jiné) lze zasílat následujícími způsoby (možnost výběru v objednávce):

  • Balík DPD (www.dpd.cz) Cena: 98 Kč, dobírka: +34 Kč (ceny vč. DPH) 
   (Váha balíku max. 50kg, pojištění do hodnoty 50.000 Kč v ceně přepravného. Rychlé doručení do druhého dne, řidič telefonuje před doručením, možnost dohodnout se na přibližné době doručení.)

  • Doporučený balíček České pošty (www.cpost.cz) Cena: 98 Kč, dobírka: +34 Kč (ceny vč. DPH)
   (Váha balíku max. 30kg, pojištění do hodnoty 30.000 Kč v ceně přepravného. Dobrá dostupnost poboček po celé ČR a SR.)

 3. Osobní odběr již zakoupeného nebo objednaného zboží přes eshop nebo email, je možný pouze po domluvě. Na vyzvednutí zboží máte 5 pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem od obdržení potvrzení. Po uplynutí 5 dní je objednávka zrušena a zboží uvolněno do prodeje.

 4. Zákazníci ze Slovenské republiky objednávejte prosím přes www.kuchynsky-drez.sk

!!! Důležité !!!

Při příjmu zásilky od přepravce zkontrolujte důkladně obal i obsah zásilky. Je ve vašem zájmu tuto kontrolu udělat! Pozornost věnujte hlavně mechanickému poškození, které mohlo vzniknout během přepravy (např. uštíplý roh, prasklina, vryp atd.)

Pokud je obal nebo obsah zásilky poškozený, zboží nepřebírejte!

Pokud není možnost zkontrolovat obsah zásilky při doručení s řidičem, učiňte tak v co nejkratším možném termínu doma. Pokud zjistíte poškození zásilky až po převzetí od přepravce, neprodleně nás max. do 48 hodin informujte. Zároveň nahlašte škodu i přepravci:

Způsoby platby

 1. Dobírka - platba při převzetí od přepravce
  Nejčastější a nejpohodlnější způsob platby je "Na dobírku". Zboží zaplatíte přímo přepravci při převzetí zboží.
   
 2. Platební kartou - platba při převzetí od přepravce
  Přepravní služba DPD umožňuje zákazníkům platbu platební kartou při předání zboží řidičem.
   
 3. Hotově - platba při osobním vyzvednutí
  Při osobním odběru zboží můžete zaplatit pouze v hotovosti.
   
 4. Bankovní převod - před dodáním zboží
  V případě, že budete chtít zaplatit zboží předem klasickým bankovním převodem, zašleme vám, spolu s potvrzením objednávky, zálohovou fakturu na email. Po uhrazení zálohové faktury vám zašleme daňový doklad emailem.

  Při platbě převodem z účtu nebo platební kartou: Bankovní spojení naleznete na stránce kontakt.
   
  • může být termín dodání ovlivněn dnem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet);
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 5 pracovních dní po potvrzení objednávky;
  • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz).

Elektronická evidence peněz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Změny nebo storno objednávky

Před závazným potvrzením vaší objednávky z naší strany, můžete objednávku stornovat nebo změnit prostřednictvím emailu nebo telefonicky bez jakýchkoliv sankcí.

V případě, že chcete vaši objednávku stornovat nebo změnit po závazném potvrzení z naší strany (uzavřením kupní smlouvy), informujte nás o tom neprodleně telefonicky, abychom minimalizovali náklady na přepravu zboží a jiné. U kuchyňských dřezů do kterých se na přání zákazníka zhotovují otvory pro baterii, dávkovač nebo excentrické ovládní atd., automaticky zaniká nárok na vrácení zboží v zákonem dané lhůtě 14 dní.

Zpětný odběr elektrozařízení

Konkrétní výše příplatků a místa pro zpětný odběr použitých elektrozařízení je možné nalézt na webových stránkách organizací, které provozují kolektivní systémy pro oddělený sběr, zpětný odběr, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu:

Internetový obchod kuchynsky-drez.cz provozuje firma EU Store s.r.o. IČ: 03242897, DIČ: CZ03242897
se sídlem Třebovická 5080 / 41, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 59637.
Copyright ©2020 EU Store s.r.o. |DB0 0ms | Právní doložka