Dřezová výpusť, excentr a sifon

Excentrické ovládání zpříjemní používání kuchyňského dřezu


Excentrické ovládání dřezu

Dřezová výpusť a sifon je nezbytné příslušenství každého dřezu. Nicméně výrobci, ve snaze nabídnout zákazníkovi co nejlevnější dřez, toto příslušenství u některých dřezů nedodávají. Před nákupem si v detailu každého produktu ověřte, co je dodáváno společně se dřezem.

Dřezová výpusť vč. sifonu stoji cca 500 Kč a případné excentrické ovládání (excentr) dalších 300 Kč. Toto mohou být další investice, pokud zvolíte levnější dřez dodávaný bez tohoto příslušenství, nehledě na čas, který strávíte sháněním těchto komponentů. Samozřejmě, může to být varianta pro někoho, kdo dřez pouze vyměňuje a patřičné příslušenství již má.

Kolečko excentrického ovládání

Excentrické ovládání je dálkové ovládání zavírání výpustě bovdenem přes kolečko, které je umístěno na ploše dřezu. Z praktického hlediska to znamená, že plný dřez můžete vypustit suchou cestou, pouhým otočením kolečka, na místo nahmatávání výpustě ve špinavé vodě.

Co se týká velikosti dřezových otvorů výtoků; v dnešní době se nejčastěji můžete setkat se dvěma rozměry: 9 a 5 cm. Dle našeho názoru, nemá cenu investovat do starších a menších otvoru. Standardem je dnes větší (9 cm) otvor, do kterého lze bez problému nainstalovat např. drtič kuchyňského odpadu.

Internetový obchod kuchynsky-drez.cz provozuje firma EU Store s.r.o. IČ: 03242897, DIČ: CZ03242897
se sídlem Třebovická 5080 / 41, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 59637.
Copyright ©2020 EU Store s.r.o. |DB0 0ms | Právní doložka