Dřezy jsou vyrobeny z Polypropylenu (termoplastický polymer) neboli tvrzený plast. Tento typ dřezu se hodí zejména do sklepních prostorů, dílen, garáží, na zahradu a do veškerých technických a úklidových místností a výrobních hal i jako výlevka nebo vedle pračky, kde není třeba klasických kuchyňských dřezů. Montáž dřezů je uzpůsobena na přivrtání ke zdi a není zapotřebí pracovní desky. Šrouby, sifon, přepad, výpust, zátka jsou součástí balení. Do dřezu je možno vyvrtat otvor o průměru 35mm na baterii a dávkovač saponátu nebo mýdla. 

Výhody použitého materiálu jsou zejména : robustnost, Easyclean technologie, odolnost proti nárazům a mechanickému poškození, povrch zabraňuje rezivění a praskání, odolnost vůči extrémně vysokým a nízkým teplotám.

Dřezy jsou vyráběny ve dvou typech Eko a Maximus. Každý je specifický tvarem a velikostí. Vybírat můžete ze dvou barevných variant.

V poslední době vyhledávaný a oblíbený typ dřezu u zákazníků a kutilů. Velmi odolný, vzhledný, z pevného plastu s přimontováním ke zdi se všemi potřebnými komponenty v balení za příznivou cenu se záruční dobou 5 let, která přesvědčí uživatele o kvalitě materiálu dřezu.

Výběr dřezu podle parametrů

Skrýt filtry
Značka
Zelvo
<< Předchozí 
1
Následující >>

Zelvo Maximus 610

Zelvo Maximus 610
barevné varianty:
Grey White 
2 690 Kč vč. DPH

Zelvo Eko 460

Zelvo Eko 460
barevné varianty:
White Grey 
1 790 Kč vč. DPH
<< Předchozí 
1
Následující >>
Internetový obchod kuchynsky-drez.cz provozuje firma EU Store s.r.o. IČ: 03242897, DIČ: CZ03242897
se sídlem Třebovická 5080 / 41, 722 00 Ostrava - Třebovice.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 59637.
Copyright ©2020 EU Store s.r.o. |DB0 0ms | Právní doložka